בגידות במקום העבודה

לא נעים להגיד את זה, אבל בגידות במקום העבודה היא תופעה שכיחה ומתרחשת לעתים קרובות מדי במקומות ובעיתויים הכי לא צפויים. ואנו לא מדברים על ריגול עסקי, אלא על מקרים בהם בני זוג מחליטים שלא נאה להם יותר לשמור אמונים ומועלים באמון בני הזוג שלהם. מה עושים? במדריך הבא תלמדו הכול על הגישות והטכניקות השונות של חקירות פרטיות בתחום בגידות במקום העבודה. כמו כן, תגלו מה לעשות אם אתם חושדים בבני הזוג בבגידה וכיצד לשכור חוקר פרטי. אבל לפני הכול, אנחנו חייבים לציין ולהדגיש, חשיפת האמת מובילה לאי-אלו השלכות זוגיות, משפטיות, כלכליות, חברתיות, משפחתיות וכו'. אם הגעתם להחלטה שנמאס לכם לחיות בצל האמת והשקר, הגיע הזמן לחשוף את מה שמתרחש מתחת לאף שלכם. כיצד עושים זאת?

טכניקות חקירות פרטיות בגידות במקום העבודה

בגידות במקום העבודה היא תופעה שכיחה במקום העבודה, וחשוב לדעת איך להתמודד עם המצב העדין הזה. ישנן דרכים רבות שניתן להשתמש בהן כדי לתפוס בני זוג בוגדים, כולל אפילו הסתננות בתור עובד למקום העבודה. אם מדובר בחברה גדולה, לחוקר הפרטי יהיה קל יותר להסתנן פנימה כדי לאסוף מידע מקרוב. כמו כן, ניתן לערוך ראיונות מסוגים שונים, מעקבים צמודים ביום או בלילה ועוד. כל שיידרש לחקר האמת ייעשה, כל עוד זה במסגרת החוק. ע"פ החוק, משרד חקירות פרטיות לא רשאי להאזין לשיחות טלפונים, להתקין מכשירי הקלטה וכדומה.

מחיר חוקר פרטי בגידות במקום העבודה

המחיר של שירות חוקר פרטי תלוי מאוד בשירות המבוקש. בין הגורמים המשפיעים על המחיר ניתן למנות את רמת המורכבות של החקירה, בין אם מדובר בתעריף שעתי או קבוע, ובין אם מדובר בחקירה חד פעמית או מתמשכת. כמו כן, מחיר חקירות פרטיות נקבע בהתאם לגודל הצוות שהחקירה מצריכה, הוצאות החקירה ועוד. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא, כמה זמן משקיע חוקר פרטי בתיק ובאילו אמצעים פיזיים או טכנולוגיים הוא משתמש. הסיבה לכך היא שיש מקרים מסוימים הדורשים יותר זמן ומאמץ מאחרים. בעוד ששני הגורמים הללו חשובים, הם אינם מסבירים באופן מלא מדוע חקירות מסוימות עולות יותר מאחרות. בתוך כך, אנחנו צריכים גם לשקול כמה סיכון יש לחוקרים המעורבים בחקירה והאם יש להם אחריות כלשהי אם משהו ישתבש במהלך עבודתם. מטבע הדברים, חקירות באזור סיכון גבוה יעלו יותר.

לא בטוחים מה צריכים? פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי

אם אינכם בטוחים מה אתם בדיוק צריכים, אבל אתם חוששים במקרה של בגידות במקום העבודה, אנו ממליצים על פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי. אין ספק, מפחיד לחשוף את האמת, אבל רק ככה אפשר לפתוח דף חלק ונקי. וכשתחליטו לקבל ייעץ חקירה פרטית, הקפידו לקבלן ממשרד חקירות פרטיות בלבד, שכן ע"פ החוק, חוקר פרטי רשאי לעבוד אך ורק במסגרת של משרד חקירות, כלומר אינו רשאי לקבל את העבודה על דעת עצמו ולבצעה לבד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו :)

שתפו בווטסאפ
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין