למה נשים בוגדות?

נשים בוגדות בבני זוגן מסיבות שונות. יש נשים שאינן מרוצות ממערכת היחסים שלהן ורוצות לחקור את העולם שמחוץ לה. נשים אחרות מחפשות חוויה מרגשת ומלאת תשוקה יותר מאשר קיימת בזוגיות. נשים בוגדות בעיקר כי הן רוצות להרגיש משהו חדש שלא הרגישו בעבר. הן גם אוהבות להרגיש רצויות בכללי ורצויות על ידי בן הזוג שלהן, מה שיכול להיות קשה להשיג במערכת יחסים ארוכת טווח.

מה יכול לגרום לאישה לבגוד?

נשים נוטות יותר לבגוד בבני הזוג שלהן כשהן מרגישות שבן הזוג שלהן לא נותן להן מספיק תשומת לב. הסיבה לכך היא שנשים מחווטות מבחינה ביולוגית לרצון עז לתשומת לב ולאישור של בן הזוג. רצון זה יכול להפוך למכריע אם לא יתגשם, מה שעלול להוביל לבגידה. חלק מהגורמים שיכולים לגרום לאישה לבגוד בבן זוגה כוללים:

– חוסר מין או אינטימיות

– חוסר תמיכה רגשית

– בעיות פיננסיות בקשר

הסיבה השכיחה ביותר היא חוסר תשומת לב מצד בן הזוג. ייתכן שבן הזוג אינו נותן מספיק זמן ומאמץ למערכת היחסים שלהם, ובמקום זאת הוא מתמקד בקריירה שלו או בתחומי עניין אחרים במקום בבת הזוג. הסיבה העיקרית לכך שנשים בוגדות היא בגלל חוסר אמון, שיכול להיגרם ממספר גורמים, כמו ריחוק רגשי מבן/בת זוג, בגידה מבן/בת זוג או חוסר שביעות רצון מינית מבן/בת הזוג הנוכחי.

האם נשים בוגדות יותר מגברים?

מחקר שפורסם בכתב העת "אישיות והבדלים אינדיבידואליים" מצא שנשים נוטות יותר לבגוד מאשר גברים. הם גם מצאו שלנשים יש רצון גדול יותר לאינטימיות רגשית ולסיפוק מיני. נטען שהסיבה לכך שנשים נוטות יותר להיות בוגדות היא משום שהן טובות יותר בהסתרת רגשותיהן וצרכיהן המיניים.

בממוצע, נשים בוגדות יותר מגברים. עם זאת, ישנם גורמים רבים התורמים לתוצאה זו. לדוגמה, יש אנשים שטוענים כי נשים עשויות להיות בסבירות גבוהה יותר לבגוד כי יש להן חשק מיני נמוך יותר מאשר לגברים. יש הסבורים שהסיבה לכך היא משום שהחברה לימדה נערות ונשים להיות כנועות ולפעול בצורה מסוימת על מנת לרצות אחרים ולהשיג את מה שהן רוצות מהחיים.

איך אפשר להוכיח שאישה בוגדת בזוגיות?

יש כמה דרכים לאשר שאישה בוגדת בבן זוגה. לדוגמה, אם היא לא נאמנה, יש סיכוי גבוה יותר שתראה סימני אשמה. בדיקת היסטוריית הטלפון והמדיה החברתית של בת הזו יכולה גם לסייע באישור שהיא בוגדת. כך תוכלו לגלות עם מי היא דיברה ועל מה הם דיברו. אם אתם חושדים שאולי בת הזוג שלכם בוגדת בכם, עדיף לעמת אותן עם מה שגיליתם. אם הן מתחמקות, אז סיכוי גבוה שהן אכן בוגדות. דרכים נוספות למעקב כוללות שימוש באפליקציות, בדיקת מדיה חברתית ואתרי היכרויות מקוונים.

יש גם אנשים שיכולים לספק את השירותים שלהם כדי לעזור לכם להבין אם בת הזוג שלכם בוגדת בכם. חוקר פרטי או בלש פרטי היא אחת האפשרויות הנפוצות ביותר בכל הנוגע לברר אם אישה או גבר בוגדים.

איפה אפשר למצוא חוקר פרטי?

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים המשתמשים במומחיותם ובכישוריהם כדי לסייע בחקירת פשע. אנשים ועסקים יכולים לשכור אותם כדי לבצע מעקבים, לאסוף ראיות ולסייע בחקירות. חוקרים פרטיים נשכרים בדרך כלל למקרים הדורשים איסוף מידע על אדם או אירוע. ניתן לשכור אותם גם לחקירות כלליות כגון חיפוש נעדרים.

חלק מהחוקרים הפרטיים עובדים בסוכנויות ריגול, בעוד שאחרים עובדים באופן עצמאי. הם עשויים להיות מועסקים על ידי תאגידים, חברות ביטוח או אנשים כדי לחקור מקרה מסוים. חיפוש מהיר באינטרנט ותקבלו רשימה מלאה של סוכנויות וחוקרים פרטיים שיוכלו לסייע לכם במעקב שאתם מעוניינים לבצע.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו :)

שתפו בווטסאפ
שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין